Biestkampweg 11 D
5249 JV
Rosmalen
Bedrijfsruimte | circa 114 ㎡
Kantoorruimte | circa 76 ㎡
€ 24.000,00 per jaarOmschrijving
TE HUUR
Circa 114 m² nieuwbouw bedrijfsruimte
Circa 76 m² kantoorruimte
Het object is gelegen op bedrijventerrein ''Kruisstraat'' te Rosmalen. Bedrijventerrein ''Kruisstraat'' is een terrein wat bestaat uit (groot) handels- en industriële bedrijven, aannemerij en logistieke dienstverleners. De afgelopen jaren zijn er diverse nieuwbouwontwikkelingen gerealiseerd. Rosmalen is een dorp wat onderdeel uitmaakt van de gemeente 's-Hertogenbosch en heeft ongeveer 32.000 inwoners.
Momenteel ondergaat het object een renovatie waarbij een nieuwe gevelschil wordt gerealiseerd en circa 114 m² bedrijfsruimte wordt geraliseerd.
| Kenmerken | |
|---|---|
| Type | Te huur |
| Oppervlakte | 114 ㎡ |
| Gebouwdetails | |
|---|---|
| Bouwjaar | 1980 |
| Energieklasse | A |
| Parkeerfaciliteiten | Er is voldoende parkeergelegenheid op het eigen terrein. tevens is er parkeergelegenheid aan de openbare weg. |
| Bereikbaarheid snelweg afrit | Op 2000 m tot 3000 m |
| Bereikbaarheid NS station | Op 3000 m tot 4000 m |
| Bereikbaarheid bushalte | Op minder dan 500 m |
| Financieel | |
|---|---|
| Transactiestatus | Beschikbaar |
| Type aanvaarding | In overleg |
Andere panden met vergelijkbare kenmerken
Te huur
Biestkampweg 11 D
5249 JV Rosmalen
Bedrijfsruimte | circa 114 ㎡
Kantoorruimte | circa 76 ㎡
€ 24.000,00 per jaar
Te huur
Biestkampweg 11 C
5249 JV Rosmalen
Bedrijfsruimte | circa 166 ㎡
Kantoorruimte | circa 108 ㎡
€ 32.500,00 per jaar
Te huur
Biestkampweg 11
5249 JV Rosmalen
Bedrijfsruimte | circa 222 ㎡
Kantoorruimte | circa 240 ㎡
€ 54.000,00 per jaarVraag de brochure aan voor dit object
Na het invullen van het formulier zal de download van de brochure direct starten.
Plan een bezichtiging voor dit object
Na het invullen van het formulier nemen wij zo snel mogelijk contact op.