Kempenlandstraat 13 C
5262 GK
Vught
Bedrijfsruimte | circa 483 ㎡
Kantoorruimte | circa 200 ㎡
€ 55.000,00 per jaarOmschrijving
TE HUUR
Circa 390 m² bedrijfsruimte
Circa 93 m² entresol
Circa 200 m² kantoorruimte
Turnkey opleverniveau
De te huur aangeboden bedrijfsruimte en kantoorruimte is gelegen aan de Kempenlandstraat 13C en 13F, op bedrijventerrein De Baarzen in Vught. De ruimte maakt onderdeel uit van een kleinschalig bedrijfsverzamelcomplex.
De gemeente Vught telt ruim 25.000 inwoners en is gelegen in een landschappelijk mooie omgeving, op korte afstand van de stad 's-Hertogenbosch.
Bedrijfsruimte
De bedrijfsruimte heeft een oppervlakte van circa 483 m² waarvan circa 390 m² gelegen op de begane grond en circa 93 m² entresol.
| Kenmerken | |
|---|---|
| Type | Te huur |
| Oppervlakte | 483 ㎡ |
| Gebouwdetails | |
|---|---|
| Bouwjaar | 1973 |
| Energieklasse | A |
| Parkeerfaciliteiten | Het buitenterrein is verhard met klinkers en voorzien van buitenverlichting. op het terrein en tevens aan de openbare weg is voldoende gelegenheid om te parkeren. |
| Bereikbaarheid snelweg afrit | Op 1500 m tot 2000 m |
| Bereikbaarheid NS station | Op 500 m tot 1000 m |
| Bereikbaarheid bushalte | Op minder dan 500 m |
| Financieel | |
|---|---|
| Transactiestatus | Beschikbaar |
| Type aanvaarding | In overleg |
Andere panden met vergelijkbare kenmerken
Te huur
Biestkampweg 11 D
5249 JV Rosmalen
Bedrijfsruimte | circa 114 ㎡
Kantoorruimte | circa 76 ㎡
€ 24.000,00 per jaar
Te huur
Biestkampweg 11 C
5249 JV Rosmalen
Bedrijfsruimte | circa 166 ㎡
Kantoorruimte | circa 108 ㎡
€ 32.500,00 per jaar
Te huur
Biestkampweg 11
5249 JV Rosmalen
Bedrijfsruimte | circa 222 ㎡
Kantoorruimte | circa 240 ㎡
€ 54.000,00 per jaarVraag de brochure aan voor dit object
Na het invullen van het formulier zal de download van de brochure direct starten.
Plan een bezichtiging voor dit object
Na het invullen van het formulier nemen wij zo snel mogelijk contact op.