Platinalaan 3
5234 GH
’s-Hertogenbosch
Bedrijfsruimte | circa 683 ㎡
Kantoorruimte | circa 120 ㎡
Verhuurd
Omschrijving
VERHUURD
Circa 683 m² bedrijfsruimte
Circa 120 m² kantoorruimte
Het te huur aangeboden bedrijfsobject is gelegen op bedrijventerrein Maaspoort in Den Bosch. De directe omgeving wordt gekenmerkt door zowel grootschalige handelsactiviteiten als SPS Sierpleisters als door hoogwaardige bedrijvigheid zoals Omron, Colasit Holland B.V., WEMO International B.V. en Vriesoord.
Het bedrijventerrein geldt als het ware als een geluidsbuffer voor het spoor ten opzichte van het woongebied Maaspoort.
| Kenmerken | |
|---|---|
| Type | Te huur |
| Oppervlakte | 683 ㎡ |
| Gebouwdetails | |
|---|---|
| Bouwjaar | 1990 |
| Parkeerfaciliteiten | Het terrein is voorzien van klinkerbestrating en biedt voldoende parkeergelegenheid op eigen terrein en aan de openbare weg. |
| Bereikbaarheid snelweg afrit | Op 1000 m tot 1500 m |
| Bereikbaarheid NS station | Op 4000 m tot 5000 m |
| Bereikbaarheid bushalte | Op 1500 m tot 2000 m |
| Financieel | |
|---|---|
| Transactiestatus | Verhuurd |
| Type aanvaarding | In overleg |
Andere panden met vergelijkbare kenmerken
Te huur
Biestkampweg 11 D
5249 JV Rosmalen
Bedrijfsruimte | circa 114 ㎡
Kantoorruimte | circa 76 ㎡
€ 24.000,00 per jaar
Te huur
Biestkampweg 11 C
5249 JV Rosmalen
Bedrijfsruimte | circa 166 ㎡
Kantoorruimte | circa 108 ㎡
€ 32.500,00 per jaar
Te huur
Biestkampweg 11
5249 JV Rosmalen
Bedrijfsruimte | circa 222 ㎡
Kantoorruimte | circa 240 ㎡
€ 54.000,00 per jaarVraag de brochure aan voor dit object
Na het invullen van het formulier zal de download van de brochure direct starten.
Plan een bezichtiging voor dit object
Na het invullen van het formulier nemen wij zo snel mogelijk contact op.