Graaf van Solmsweg 99 E 30
5221 BM
’s-Hertogenbosch
Bedrijfsruimte | circa 53 ㎡
Kantoorruimte | circa 53 ㎡
€ 215.000,00 k.k.Omschrijving
TE KOOP
Circa 53 m² bedrijfsruimte
Circa 53 m² kantoorruimte
De te koop aangeboden bedrijfsunit is gelegen op bedrijventerrein De Rietvelden te 's-Hertogenbosch, aan de Graaf van Solmsweg 99E, unit 30.
Bedrijventerrein De Rietvelden is het grootste bedrijventerrein van 's-Hertogenbosch en direct grenzend aan de op- en afritten van de Rijksweg A59. De Rietvelden is een gemengd terrein, waar zowel industrie, groothandel en (volumineuze) detailhandel zijn sterk vertegenwoordigd. Maar ook bedrijven in de zakelijke dienstverlening, bouwnijverheid en overige dienstverlening hebben zich hier gehuisvest.
| Kenmerken | |
|---|---|
| Type | Te koop |
| Oppervlakte | 53 ㎡ |
| Gebouwdetails | |
|---|---|
| Bouwjaar | 2021 |
| Parkeerfaciliteiten | Er is voldoende parkeergelegenheid aanwezig |
| Bereikbaarheid snelweg afrit | Op 1000 m tot 1500 m |
| Bereikbaarheid NS station | Op 3000 m tot 4000 m |
| Bereikbaarheid bushalte | Op 1500 m tot 2000 m |
| Financieel | |
|---|---|
| Transactiestatus | Beschikbaar |
| Type aanvaarding | Direct |
Andere panden met vergelijkbare kenmerken
Te huur
Biestkampweg 11 D
5249 JV Rosmalen
Bedrijfsruimte | circa 114 ㎡
Kantoorruimte | circa 76 ㎡
€ 24.000,00 per jaar
Te huur
Biestkampweg 11 C
5249 JV Rosmalen
Bedrijfsruimte | circa 166 ㎡
Kantoorruimte | circa 108 ㎡
€ 32.500,00 per jaar
Te huur
Biestkampweg 11
5249 JV Rosmalen
Bedrijfsruimte | circa 222 ㎡
Kantoorruimte | circa 240 ㎡
€ 54.000,00 per jaarVraag de brochure aan voor dit object
Na het invullen van het formulier zal de download van de brochure direct starten.
Plan een bezichtiging voor dit object
Na het invullen van het formulier nemen wij zo snel mogelijk contact op.