Madame Curieweg 1 A
5482 TL
Schijndel
Bedrijfsruimte | circa 180 ㎡
Kantoorruimte | circa 20 ㎡
€ 21.000,00 per jaarOmschrijving
TE HUUR
Circa 180 m² bedrijfsruimte
Circa 20 m² kantoorruimte
Bent u op zoek naar een moderne, goed bereikbare bedrijfsruimte in een dynamische omgeving?
Bedrijventerrein Duin II is een modern en levendig bedrijventerrein met een mix van grote productiebedrijven en middelgrote ondernemingen. In de directe omgeving bevinden zich onder andere Van Cranenbroek, Chita-group en Trigio Beveiligingstechniek.
| Kenmerken | |
|---|---|
| Type | Te huur |
| Oppervlakte | 180 ㎡ |
| Gebouwdetails | |
|---|---|
| Bouwjaar | 1990 |
| Parkeerfaciliteiten | Op eigen terrein is voldoende parkeergelegenheid aanwezig. |
| Bereikbaarheid snelweg afrit | Op 4000 m tot 5000 m |
| Bereikbaarheid NS station | Op 5000 m of meer |
| Bereikbaarheid bushalte | Op 1000 m tot 1500 m |
| Financieel | |
|---|---|
| Transactiestatus | Beschikbaar |
| Type aanvaarding | In overleg |
Andere panden met vergelijkbare kenmerken
Te huur
Biestkampweg 11 D
5249 JV Rosmalen
Bedrijfsruimte | circa 114 ㎡
Kantoorruimte | circa 76 ㎡
€ 24.000,00 per jaar
Te huur
Biestkampweg 11 C
5249 JV Rosmalen
Bedrijfsruimte | circa 166 ㎡
Kantoorruimte | circa 108 ㎡
€ 32.500,00 per jaar
Te huur
Biestkampweg 11
5249 JV Rosmalen
Bedrijfsruimte | circa 222 ㎡
Kantoorruimte | circa 240 ㎡
€ 54.000,00 per jaarVraag de brochure aan voor dit object
Na het invullen van het formulier zal de download van de brochure direct starten.
Plan een bezichtiging voor dit object
Na het invullen van het formulier nemen wij zo snel mogelijk contact op.