Kasteleinenkampweg 11 B
5222 AX
’s-Hertogenbosch
Bedrijfsruimte | circa 280 ㎡
€ 24.000,00 per jaarOmschrijving
TE HUUR
Circa 200 m² bedrijfsruimte
Circa 80 m² entresol
Het complex is gelegen op bedrijventerrein de Rietvelden aan de Kasteleinenkampweg 11B, het grootste bedrijventerrein van ’s-Hertogenbosch en direct grenzend aan de op- en afritten van de Rijksweg A59. Bedrijventerrein de Rietvelden staat bekend om zijn bedrijven op het gebied van groothandel, distributie en automotive.
In de directe omgeving bevinden zich onder meer prominente bedrijven als: PostNL, Heineken, Makro en Sligro.
| Kenmerken | |
|---|---|
| Type | Te huur |
| Oppervlakte | 280 ㎡ |
| Gebouwdetails | |
|---|---|
| Energieklasse | A |
| Parkeerfaciliteiten | Parkeren op eigen terrein is mogelijk |
| Bereikbaarheid snelweg afrit | Op minder dan 500 m |
| Bereikbaarheid NS station | Op 3000 m tot 4000 m |
| Bereikbaarheid bushalte | Op minder dan 500 m |
| Financieel | |
|---|---|
| Transactiestatus | Beschikbaar |
| Type aanvaarding | In overleg |
Andere panden met vergelijkbare kenmerken
Te huur
Biestkampweg 11 D
5249 JV Rosmalen
Bedrijfsruimte | circa 114 ㎡
Kantoorruimte | circa 76 ㎡
€ 24.000,00 per jaar
Te huur
Biestkampweg 11 C
5249 JV Rosmalen
Bedrijfsruimte | circa 166 ㎡
Kantoorruimte | circa 108 ㎡
€ 32.500,00 per jaar
Te huur
Biestkampweg 11
5249 JV Rosmalen
Bedrijfsruimte | circa 222 ㎡
Kantoorruimte | circa 240 ㎡
€ 54.000,00 per jaarVraag de brochure aan voor dit object
Na het invullen van het formulier zal de download van de brochure direct starten.
Plan een bezichtiging voor dit object
Na het invullen van het formulier nemen wij zo snel mogelijk contact op.