St.-Elisabethstraat 48
5261 VN
Vught
Bedrijfsruimte | circa 125 ㎡
€ 15.000,00 per jaarOmschrijving
TE HUUR
Circa 125 m² bedrijfs-/opslagruimte
De bedrijfsruimte is gelegen aan de Sint Elisabethstraat, de doorgaande weg naar het centrum van Vught. In de directe omgeving zijn voornamelijk woningen gevestigd, enkele kantoren en horecagelegenheden.
Bedrijfsruimte
De bedrijfsruimte heeft een totale oppervlakte van circa 125 m².
| Kenmerken | |
|---|---|
| Type | Te huur |
| Oppervlakte | 125 ㎡ |
| Gebouwdetails | |
|---|---|
| Bouwjaar | 1932 |
| Parkeerfaciliteiten | In de directe omgeving is voldoende openbare parkeergelegenheid aanwezig. |
| Bereikbaarheid snelweg afrit | Op 1000 m tot 1500 m |
| Bereikbaarheid NS station | Op minder dan 500 m |
| Bereikbaarheid bushalte | Op minder dan 500 m |
| Financieel | |
|---|---|
| Transactiestatus | Beschikbaar |
| Type aanvaarding | In overleg |
Andere panden met vergelijkbare kenmerken
Te huur
Biestkampweg 11 D
5249 JV Rosmalen
Bedrijfsruimte | circa 114 ㎡
Kantoorruimte | circa 76 ㎡
€ 24.000,00 per jaar
Te huur
Biestkampweg 11 C
5249 JV Rosmalen
Bedrijfsruimte | circa 166 ㎡
Kantoorruimte | circa 108 ㎡
€ 32.500,00 per jaar
Te huur
Biestkampweg 11
5249 JV Rosmalen
Bedrijfsruimte | circa 222 ㎡
Kantoorruimte | circa 240 ㎡
€ 54.000,00 per jaarVraag de brochure aan voor dit object
Na het invullen van het formulier zal de download van de brochure direct starten.
Plan een bezichtiging voor dit object
Na het invullen van het formulier nemen wij zo snel mogelijk contact op.