Nieuwe Nieuwstraat 20
5283 CD
Boxtel
Bedrijfsruimte | circa 239 ㎡
Prijs op aanvraag
Omschrijving
TE KOOP / TE HUUR
Circa 239 m² maatschappelijke ruimte voor herontwikkeling
Verhuur in delen is mogelijk
Het te koop en te huur aangeboden object is gelegen aan de Nieuwe Nieuwstraat in Boxtel in de woonwijk Boxtel Oost. Op korte afstand van Winkelcentrum Oosterhof en op loopafstand van het centrum van Boxtel. Het object is gunstig gelegen richting de uitvalswegen naar 's-Hertogenbosch, Eindhoven en Tilburg.
Maatschappelijke ruimte
Het gehele object bestaat uit circa 239 m² verdeeld in een drietal ruimtes. Het voorste deel bestaat uit circa 110 m², het middelste deel circa 46 m² en het achterste deel bestaat uit circa 83 m². Het achterste deel is momenteel verhuurd als opslagruimte.
Het geheel is te koop en het is mogelijk in delen te huren.
| Kenmerken | |
|---|---|
| Type | Huur of koop |
| Oppervlakte | 239 ㎡ |
| Gebouwdetails | |
|---|---|
| Bouwjaar | 1969 |
| Parkeerfaciliteiten | Aan de voor- en achterzijde van het object en in aan de openbare weg is voldoende parkeergelegenheid aanwezig. |
| Bereikbaarheid snelweg afrit | Op 3000 m tot 4000 m |
| Bereikbaarheid NS station | Op 1500 m tot 2000 m |
| Bereikbaarheid bushalte | Op minder dan 500 m |
| Financieel | |
|---|---|
| Transactiestatus | Beschikbaar |
| Type aanvaarding | In overleg |
Andere panden met vergelijkbare kenmerken
Te huur
Biestkampweg 11 D
5249 JV Rosmalen
Bedrijfsruimte | circa 114 ㎡
Kantoorruimte | circa 76 ㎡
€ 24.000,00 per jaar
Te huur
Biestkampweg 11 C
5249 JV Rosmalen
Bedrijfsruimte | circa 166 ㎡
Kantoorruimte | circa 108 ㎡
€ 32.500,00 per jaar
Te huur
Biestkampweg 11
5249 JV Rosmalen
Bedrijfsruimte | circa 222 ㎡
Kantoorruimte | circa 240 ㎡
€ 54.000,00 per jaarVraag de brochure aan voor dit object
Na het invullen van het formulier zal de download van de brochure direct starten.
Plan een bezichtiging voor dit object
Na het invullen van het formulier nemen wij zo snel mogelijk contact op.