Ruwekampweg 2 E
5222 AT
’s-Hertogenbosch
Kantoorruimte | circa 306 ㎡
€ 36.720,00 per jaarOmschrijving
TE HUUR
Circa 306 m² kantoorruimte op de tweede verdieping
Turn key opleverniveau!
De te huur aangeboden kantoorruimte maakt onderdeel uit van 'Het Rietblok' | Ondernemerspark. Dit ondernemerspark is gelegen op bedrijventerrein ‘De Rietvelden’ in Den Bosch. Dit binnenstedelijk bedrijventerrein kenmerkt zich door een grote diversiteit aan bedrijvigheid. De Rietvelden oogt modern, is uitstekend bereikbaar en profiteert optimaal van de voordelen van de binnenstedelijke ligging.
Het Rietblok ligt op de kruising van de Ruwekampweg met de Rietveldenweg en bestaat uit een viertal gebouwen, waarvan we in het gebouw aan de Ruwekampweg 2 kantoorruimte te huur aanbieden. Dit gebouw is recht tegenover de Sligro gesitueerd.
| Kenmerken | |
|---|---|
| Type | Te huur |
| Oppervlakte | 306 ㎡ |
| Gebouwdetails | |
|---|---|
| Bouwjaar | 2000 |
| Parkeerfaciliteiten | De mogelijkheid bestaat 3 parkeerplaats(en) gelegen op het achterliggende parkeerterrein te huren. de kosten per parkeerplaats bedraagt € 350,00 excl. btw per jaar. |
| Bereikbaarheid snelweg afrit | Op minder dan 500 m |
| Bereikbaarheid NS station | Op 5000 m of meer |
| Bereikbaarheid bushalte | Op minder dan 500 m |
| Financieel | |
|---|---|
| Transactiestatus | Beschikbaar |
| Servicekosten | € 40,00 Per vierkante meters per jaar |
| Type aanvaarding | Per datum |
Andere panden met vergelijkbare kenmerken
Te huur
Biestkampweg 11 D
5249 JV Rosmalen
Bedrijfsruimte | circa 114 ㎡
Kantoorruimte | circa 76 ㎡
€ 24.000,00 per jaar
Te huur
Biestkampweg 11 C
5249 JV Rosmalen
Bedrijfsruimte | circa 166 ㎡
Kantoorruimte | circa 108 ㎡
€ 32.500,00 per jaar
Te huur
Biestkampweg 11
5249 JV Rosmalen
Bedrijfsruimte | circa 222 ㎡
Kantoorruimte | circa 240 ㎡
€ 54.000,00 per jaarVraag de brochure aan voor dit object
Na het invullen van het formulier zal de download van de brochure direct starten.
Plan een bezichtiging voor dit object
Na het invullen van het formulier nemen wij zo snel mogelijk contact op.