Jagersheuvelstraat 36 A
5222 BJ
’s-Hertogenbosch
Bedrijfsruimte | circa 575 ㎡
Kantoorruimte | circa 111 ㎡
€ 60.000,00 per jaarOmschrijving
TE HUUR
Circa 370 m² bedrijfsruimte
Circa 111 m² entresol
Circa 94 m² kantoorruimte
Het object is gelegen aan de Jagersheuvelstraat, op bedrijventerrein “De Rietvelden” in Den Bosch. Bedrijventerrein De Rietvelden vormt het grootste en oudste (binnenstedelijke) bedrijventerrein van Den Bosch. Op De Rietvelden is een grote diversiteit aan bedrijven gevestigd. Het modern ogend bedrijventerrein is uitstekend bereikbaar en profiteert optimaal van alle voordelen van de binnenstedelijke ligging, zoals de uitstekende bereikbaarheid met openbaar vervoer en de nabije ligging van de binnenstad van Den Bosch.
Op de Rietvelden zijn onder meer gevestigd: Heineken Nederland, Sligro, Makro, Profile Tyre Center, Euromaster, alsmede diverse dealers van personenwagens (Peugeot, Renault).
| Kenmerken | |
|---|---|
| Type | Te huur |
| Oppervlakte | 575 ㎡ |
| Gebouwdetails | |
|---|---|
| Bouwjaar | 1998 |
| Energieklasse | A + |
| Parkeerfaciliteiten | Aan de voorzijde van het object en aan de openbare weg is er voldoende mogelijkheid tot parkeren. |
| Bereikbaarheid snelweg afrit | Op 2000 m tot 3000 m |
| Bereikbaarheid NS station | Op 1500 m tot 2000 m |
| Bereikbaarheid bushalte | Op 500 m tot 1000 m |
| Financieel | |
|---|---|
| Transactiestatus | Beschikbaar |
| Type aanvaarding | In overleg |
Andere panden met vergelijkbare kenmerken
Te huur
Biestkampweg 11 D
5249 JV Rosmalen
Bedrijfsruimte | circa 114 ㎡
Kantoorruimte | circa 76 ㎡
€ 24.000,00 per jaar
Te huur
Biestkampweg 11 C
5249 JV Rosmalen
Bedrijfsruimte | circa 166 ㎡
Kantoorruimte | circa 108 ㎡
€ 32.500,00 per jaar
Te huur
Biestkampweg 11
5249 JV Rosmalen
Bedrijfsruimte | circa 222 ㎡
Kantoorruimte | circa 240 ㎡
€ 54.000,00 per jaarVraag de brochure aan voor dit object
Na het invullen van het formulier zal de download van de brochure direct starten.
Plan een bezichtiging voor dit object
Na het invullen van het formulier nemen wij zo snel mogelijk contact op.